Flagi Reklamowe, Bowflagi i Flagi Plażowe

 

Flagi Reklamowe, Firmowe, Plażowe, Beach Flag

Flagi Reklamowe

Jako jedna z niewielu firm w Poznaniu wykonujemy również flagi reklamowe. Są one bardzo atrakcyjnym narzędziem reklamowym, pozwalającym na stworzenie atrakcyjnego i rzucającego się w oczy przekazu.

Dostępne u nas flagi firmowe, plażowe czy reklamowe występują w bardzo wielu wariantach, dzięki czemu będą mogli Państwo dobrać idealne rozwiązanie dla Waszych potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletne rozwiązania: od niewielkich i poręcznych składanych flag plażowych, przez ogromne flagi montowane na masztach reklamowych.

Akcesoria do Flag Firmowych

Do naszych flag dostępne są również dziesiątki akcesoriów, dzięki czemu możliwy jest bezpieczny i pewny montaż flagi reklamowej w każdych warunkach. Od prostych stojaków wkręcanych w podłoże przez teleskopowe stelaże i obrotowe uchwyty montowane do ścian, na praktycznych torbach do transportu flag kończąc. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Ile Kosztują Flagi Reklamowe?

Ceny kompletnych flag plażowych i firmowych rozpoczynają się już od 99 złotych netto. Aby poznać jednak dokładny cennik, w tym również szeroką ofertę akcesoriów do naszych flag plażowych, zachęcamy do kontaktu. Nasz katalog liczy kilkadziesiąt elementów, dając tym samym możliwość montażu flag na każdym podłożu. Od lekkich szpikulców typu sandstick za 20 złotych do ciężkich metalowych 15 kilogramowych obciążników za ponad 200 złotych.

Napisz lub zadzwoń, a dobierzemy rozwiązanie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom!

Flagi Reklamowe Firmowe Poznań